Hakkımızda

Yedek Parca Fast olarak sizlere güvenli alışveriş, hızlı teslimat ve üst düzey müşteri memnuniyeti sunmayı taahhüt eden bir yedek parça firması olarak faaliyet gösteriyoruz. Müşteri odaklı sorun çözme stratejimiz, zamanında ve doğru çalışmalarımızla, uzman kadromuz ve 45 yıllık tecrübemizle sektöre öncülük ederek sorunlarını çözme ilkesini benimsemekteyiz.

Firmamız, 1979 yılında Kocaeli/Gebze’de el aletlerinin tamiri, AC ve DC motorların sarımı tamiri ve bakımı amacıyla kuruldu. 2015 yılında ise Makita, Metabo, Cat Power, Ferm markalı ürünlerin orjinal yedek parçalarını satmak üzere faaliyete geçtik.

Kalite ve Standartlar:

Ürünlerimiz, menşei oldukları ülkelerin kalite standartları ve AB standartlarına uygun olarak üretilmekte; müşterilerimize yüksek kalite standartlarında ürünler sunmayı hedeflemekteyiz

Ürün Yelpazesi:

Daire testerelerden dekupajlara, küçük taş motorlarından büyük taş motorlarına, tilki testerelerden sabit taşlara, profil kesicilerden planyalara, basınçlı yıkamalara kadar ve birçok ürün kategorisinde  geniş bir yedek parça yelpazesi sunmaktayız.

Garanti Kapsamı ve Süresi:

Sunulan mekanik parçaların garantisi yetkili servislik garantisindedir. Yetkili servisimiz montajını yaptığında bu garanti süresi 6 aydır. Üretim kaynaklı problemlerde ise ürün değişimi yapılmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Yaklaşım:

Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için sürekli iletişimde kalıyor alanında uzman ustalarımızla, doğru parçaların tespit edilmesine yardımcı oluyoruz ve uzman kadromuzla müşterilerimize profesyonel önerilerde bulunuyoruz.

Referanslarımız:

       İşbirliği yaptığımız firmalardan bazıları şunlardır:

  • Reis Makine Ticaret ve Sanayi A.Ş
  • Burla Makina Ticaret Ve Yatırım A.Ş
  • Global Teknik A.Ş
  • Çolakoğlu Metalurji A.Ş
  • Aybil Bilişim Barkodlu Otomasyon ve Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş

Tedarik Süreçleri:

Yetkili servis olarak genellikle parçaların stokları elimizde bulunmaktadır. Olmayan ürünler için perakende satışları olmayan merkezden ürünlerimiz normal kargo süreçleri ile bize veya müşterilerimizin adreslerine sevkleri yapılmaktadır.

Bayilik Belgelerimiz:

Makita, Metabo, Cat Power, Hyundai ve Ferm markalarının yetkili servisi olarak sahip olduğumuz bayilik belgelerimiz bulunmaktadır.

Değişim:

Ürün elinize ulaştıktan sonra 3 iş günü içerisinde değişim için bilgi vermeniz yeterlidir. Ancak, DEĞİŞİMLERDE HİÇBİR ŞEKİLDE FATURASIZ İŞLEM YAPILMAMAKTADIR.

İletişim:

  • Bizimle Whatsapp üzerinden iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.
  • Whatsapp Destek Hattı: 0506 161 31 59
  • Ayrıca, hafta içi ve cumartesi günleri 10:00 – 20:00 saatleri arasında müşteri hizmetlerimize ulaşabilir.
  •  info@yedekparcafast.com adresi üzerinden 7/24 e-posta yoluyla bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede geri dönüş sağlanacaktır.

Yedek Parça Fast olarak, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sağlamak için buradayız.